Here is Product Details Sticky Short Info
GUSTONA | Φρούτα Δάσους Κατεψυγμένα 400g
88
88
15
- Φρούτα του δάσους (κόκκινα μούρα, μαύρα φραγκοστάφυλα, σμέουρα, μύρτιλα, βατόμουρα).
- Προϊόν ταχείας κατάψυξης.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 183kJ |
| Ενέργεια kcal | 43kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 4.8g |
| Σάκχαρα | 4g |
| Πρωτεΐνες | 1.3g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 183kJ |
| Ενέργεια kcal | 43kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 4.8g |
| Σάκχαρα | 4g |
| Πρωτεΐνες | 1.3g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Κόκκινα μούρα 30%, μαύρα φραγκοστάφυλα 25%, σμέουρα 20%, μύρτιλα 15%, βατόμουρα 10%.
Συστατικά
Κόκκινα μούρα 30%, μαύρα φραγκοστάφυλα 25%, σμέουρα 20%, μύρτιλα 15%, βατόμουρα 10%.
Διατηρείται σε θερμοκρασία -18°C ή χαμηλότερη. Να μην επανακαταψύχεται μετά την απόψυξη.
Συνθήκες διατήρησης
Διατηρείται σε θερμοκρασία -18°C ή χαμηλότερη. Να μην επανακαταψύχεται μετά την απόψυξη.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.

