Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΗ | Αρακάς Γιαννιτσών Κατεψυγμένος 1kg
15
15
15
Αρακάς από την εύφορη γη των Γιαννιτσών, ένα βασικό συστατικό της Μεσογειακής διατροφής. Καλλιεργείται και συγκομίζεται με ξεχωριστή φροντίδα, επιλέγεται προσεκτικά και καταψύχεται αμέσως για να μπορείτε να τον απολαμβάνετε όλο το χρόνο. Η ΆλφαΒήτα κοντά στην ελληνική γη.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 322kJ |
| Ενέργεια kcal | 77kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.4g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.1g |
| Υδατάνθρακες | 14g |
| Σάκχαρα | 5.4g |
| Πρωτεΐνες | 5.2g |
| Αλάτι | 0.28g |
| Εδώδιμες ίνες | 4.2g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 322kJ |
| Ενέργεια kcal | 77kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.4g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.1g |
| Υδατάνθρακες | 14g |
| Σάκχαρα | 5.4g |
| Πρωτεΐνες | 5.2g |
| Αλάτι | 0.28g |
| Εδώδιμες ίνες | 4.2g |
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.


