Here is Product Details Sticky Short Info
GUSTONA | Μπρόκολο Κατεψυγμένο 600g
63
Με αγορές αξίας 15€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 200 AB Plus πόντους
Από 1/4/2026 έως 5/4/2026
63
18
- Μπρόκολο
- Προϊόν βαθειάς κατάψυξης.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 110kJ |
| Ενέργεια kcal | 26kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.3g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.04g |
| Υδατάνθρακες | 4.8g |
| Σάκχαρα | 1.35g |
| Πρωτεΐνες | 2.81g |
| Εδώδιμες ίνες | 3g |
| Αλάτι | 0.024g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 110kJ |
| Ενέργεια kcal | 26kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.3g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.04g |
| Υδατάνθρακες | 4.8g |
| Σάκχαρα | 1.35g |
| Πρωτεΐνες | 2.81g |
| Εδώδιμες ίνες | 3g |
| Αλάτι | 0.024g |
Μπρόκολο 100%.
Συστατικά
Μπρόκολο 100%.
Να μην επαναψύχεται μετά την απόψυξη.
Συνθήκες διατήρησης
Να μην επαναψύχεται μετά την απόψυξη.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Περίπου 2
Μερίδες ανά συσκευασία
Περίπου 2

