Here is Product Details Sticky Short Info
ITALICE | Παγωτό Fior Di Latte 600g
Προσφορά για όλους: 1 + 1 δώρο
Από 25/2/2026 έως 27/5/2026
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
- Ιταλικό παγωτό με γεύση κρέμα
- Χωρίς γλουτένη
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 886kj |
| Ενέργεια kcal | 211kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 10,8g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 7,2g |
| Υδατάνθρακες | 21,6g |
| Σάκχαρα | 20,6g |
| Πρωτεΐνες | 3,5g |
| Εδώδιμες ίνες | |
| Αλάτι | 0,13g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 886kj |
| Ενέργεια kcal | 211kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 10,8g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 7,2g |
| Υδατάνθρακες | 21,6g |
| Σάκχαρα | 20,6g |
| Πρωτεΐνες | 3,5g |
| Εδώδιμες ίνες | |
| Αλάτι | 0,13g |
1000ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
1000ml.



