Here is Product Details Sticky Short Info
DREAM & CO | Παγωτό Frozen Yogurt Lemon 250g
Μόνο
Με αγορές αξίας 15€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 200 AB Plus πόντους
Από 11/5/2026 έως 20/5/2026
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Παγωτό με γιαούρτι και γεύση λεμόνι.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 722kJ |
| Ενέργεια kcal | 172kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 5.9g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 5.1g |
| Υδατάνθρακες | 27g |
| Σάκχαρα | 27g |
| Πρωτεΐνες | 2.6g |
| Αλάτι | 0.10g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 722kJ |
| Ενέργεια kcal | 172kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 5.9g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 5.1g |
| Υδατάνθρακες | 27g |
| Σάκχαρα | 27g |
| Πρωτεΐνες | 2.6g |
| Αλάτι | 0.10g |
Γιαούρτι 37% (πλήρες γάλα, καλλιέργεια εκκίνησης), νερό, ζάχαρη, σιρόπι γλυκόζης, λάδι καρύδας, αποβουτυρωμένο γάλα σε σκόνη, γαλακτωματοποιητές: (Ε471, Ε477), συμπυκνωμένος χυμός λεμόνι, ρυθμιστής οξύτητας: Ε330, φυσικά αρώματα, σταθεροποιητής: Ε440, χρωστική ουσία: Ε160a.
Συστατικά
Γιαούρτι 37% (πλήρες γάλα, καλλιέργεια εκκίνησης), νερό, ζάχαρη, σιρόπι γλυκόζης, λάδι καρύδας, αποβουτυρωμένο γάλα σε σκόνη, γαλακτωματοποιητές: (Ε471, Ε477), συμπυκνωμένος χυμός λεμόνι, ρυθμιστής οξύτητας: Ε330, φυσικά αρώματα, σταθεροποιητής: Ε440, χρωστική ουσία: Ε160a.
Περιέχει: Γάλα
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γάλα
Διατηρείται σε θερμοκρασία κάτω των -18°C.
Συνθήκες διατήρησης
Διατηρείται σε θερμοκρασία κάτω των -18°C.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.


