Here is Product Details Sticky Short Info
MOVENPICK | Παγωτό Swiss Chocolate 283g
93
Με αγορές αξίας 15€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 200 AB Plus πόντους
Από 11/5/2026 έως 20/5/2026
93
30
H Ελβετική σοκολάτα αναμειγνύεται με εξαιρετικό κακάο Maracaibo από τη Βενεζουέλα και σε συνδυασμό με την Ελβετική κρέμα γάλακτος δίνουν μια εξαιρετικά βαθιά γεύση παγωτού σοκολάτας.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 1215kJ |
| Ενέργεια kcal | 291kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 17.2g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 8.3g |
| Υδατάνθρακες | 27g |
| Σάκχαρα | 23.7g |
| Πρωτεΐνες | 5.2g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.5g |
| Αλάτι | 0.12g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 1215kJ |
| Ενέργεια kcal | 291kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 17.2g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 8.3g |
| Υδατάνθρακες | 27g |
| Σάκχαρα | 23.7g |
| Πρωτεΐνες | 5.2g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.5g |
| Αλάτι | 0.12g |
Πλήρες γάλα, κρέμα γάλακτος (22%), ζάχαρη, κακαόμαζα, σιρόπι γλυκόζης, αποβουτυρωμένο κακάο (4.1%), δεξτρόζη, ηλιέλαιο, αποβουτυρωμένο γάλα σε σκόνη, πρωτεΐνες γάλακτος, κρόκος αυγού (ελεύθερης βοσκής), βούτυρο κακάο, άμυλο (ταπιόκα), φυσικές αρωματικές ύλες. Μπορεί να περιέχει καρπούς με κέλυφος.
Συστατικά
Πλήρες γάλα, κρέμα γάλακτος (22%), ζάχαρη, κακαόμαζα, σιρόπι γλυκόζης, αποβουτυρωμένο κακάο (4.1%), δεξτρόζη, ηλιέλαιο, αποβουτυρωμένο γάλα σε σκόνη, πρωτεΐνες γάλακτος, κρόκος αυγού (ελεύθερης βοσκής), βούτυρο κακάο, άμυλο (ταπιόκα), φυσικές αρωματικές ύλες. Μπορεί να περιέχει καρπούς με κέλυφος.
Περιέχει: Γάλα, Αβγό
Μπορεί να περιέχει: Καρποί με κέλυφος
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γάλα, Αβγό
Μπορεί να περιέχει: Καρποί με κέλυφος
Διατηρείται στην κατάψυξη στους -18°C.
Συνθήκες διατήρησης
Διατηρείται στην κατάψυξη στους -18°C.
FRONERI HELLAS ΠΑΓΩΤΟ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε. | Πέτρου Ράλλη 97, 182 33 Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Αττική | Τ: 210 3360100
Πληροφορίες προμηθευτή
FRONERI HELLAS ΠΑΓΩΤΟ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε. | Πέτρου Ράλλη 97, 182 33 Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Αττική | Τ: 210 3360100
5
Μερίδες ανά συσκευασία
5



