Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ | Χυμός 9 Φρούτα 7 Βιταμίνες 250ml
52
52
38
Χυμός από 9 φρούτα με 7 βιταμίνες. Από συμπυκνωμένους χυμούς και πολτό φρούτων.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Αλάτι | 0.03g |
| Ενέργεια kj | 196kJ |
| Ενέργεια kcal | 46kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 10.7g |
| Σάκχαρα | 10.4g |
| Πρωτεΐνες | 0.4g |
| Εδώδιμες ίνες | 0.6g |
| Βιταμίνη E | 2.4mg |
| Βιταμίνη C | 16mg |
| Βιταμίνη Β6 | 0.28mg |
| Βιταμίνη Β12 | 0.5mg |
| Νιασίνη | 3.2mg |
| Φολικό οξύ | 40mg |
| Βιταμίνη B8 (Βιοτίνη) | 10mg |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Αλάτι | 0.03g |
| Ενέργεια kj | 196kJ |
| Ενέργεια kcal | 46kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 10.7g |
| Σάκχαρα | 10.4g |
| Πρωτεΐνες | 0.4g |
| Εδώδιμες ίνες | 0.6g |
| Βιταμίνη E | 2.4mg |
| Βιταμίνη C | 16mg |
| Βιταμίνη Β6 | 0.28mg |
| Βιταμίνη Β12 | 0.5mg |
| Νιασίνη | 3.2mg |
| Φολικό οξύ | 40mg |
| Βιταμίνη B8 (Βιοτίνη) | 10mg |
Νερό, χυμός από συμπυκνωμένους χυμούς (μήλο, πορτοκάλι, σταφύλι, ανανά και γκρέιπφρουτ), πουρέ (ροδάκινο, ακτινίδιο, πάσιον και μάνγκο) και βιταμίνες (C, B6, B12, βιοτίνη, Ε, νιασίνη και φολικό οξύ).
Συστατικά
Νερό, χυμός από συμπυκνωμένους χυμούς (μήλο, πορτοκάλι, σταφύλι, ανανά και γκρέιπφρουτ), πουρέ (ροδάκινο, ακτινίδιο, πάσιον και μάνγκο) και βιταμίνες (C, B6, B12, βιοτίνη, Ε, νιασίνη και φολικό οξύ).
Μετά το άνοιγμα φυλάξτε το στο ψυγείο γα 3 ημέρες.
Συνθήκες διατήρησης
Μετά το άνοιγμα φυλάξτε το στο ψυγείο γα 3 ημέρες.
ΑΛΦΑ-ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ.Α.Ε., Λ. Σπάτων 81, 153 44 Γέρακας, Αττική, Τηλ. 210 66 08 000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΛΦΑ-ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ.Α.Ε., Λ. Σπάτων 81, 153 44 Γέρακας, Αττική, Τηλ. 210 66 08 000.



