Here is Product Details Sticky Short Info
ΕΨΑ | Αναψυκτικό Λεμονάδα Με Ανθρακικό Φιάλη 232ml
08
08
87
Εδώ και σχεδόν έναν αιώνα, παράγεται από την ΕΨΑ η κορυφαία Λεμονάδα! Ένα από τα μυστικά της είναι η αυθεντική συνταγή της που διατηρείται επτασφράγιστη! Φτιαγμένη με λεμόνια, ΑΑΑ’ ποιότητας, διαλεγμένα από τον τόπο παραγωγής της, την Ελλάδα, για τους πιο απαιτητικούς της γεύσης.
Λεμοναδική αξία παντοτινά!
- Το προϊόν είναι ανακυκλώσιμο
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 45kj |
| Ενέργεια kcal | 190kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11,2g |
| Σάκχαρα | 11,2g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | g |
| Εδώδιμες ίνες | 0g |
| Νάτριο | 1,0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 45kj |
| Ενέργεια kcal | 190kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11,2g |
| Σάκχαρα | 11,2g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | g |
| Εδώδιμες ίνες | 0g |
| Νάτριο | 1,0g |
Νερό, ισογλυκόζη, χυμός λεμονιού 7% (από συμπυκνωμένο χυμό), ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, συντηρητικό: σορβικό κάλιο, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, φυσικές αρωματικές ύλες.
Συστατικά
Νερό, ισογλυκόζη, χυμός λεμονιού 7% (από συμπυκνωμένο χυμό), ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, συντηρητικό: σορβικό κάλιο, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, φυσικές αρωματικές ύλες.
Διατηρείται σε μέρος δροσερό
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Διατηρείται σε μέρος δροσερό
ΕΨΑ Α.Ε., Αγριά, Βόλος, 37 300
Πληροφορίες προμηθευτή
ΕΨΑ Α.Ε., Αγριά, Βόλος, 37 300
