Here is Product Details Sticky Short Info
ΒΙΚΟΣ | Λεμονάδα με Ανθρακικό Στέβια Φιάλη 330ml
73
73
57
Λεμονάδα Βίκος με ανθρακικό και με γλυκαντικό από το φυτό στέβια Αεριούχος Λεμονάδα, χωρίς θερμίδες, χωρίς ζάχαρη, με γλυκαντικά.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 11kj |
| Ενέργεια kcal | 3kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 11kj |
| Ενέργεια kcal | 3kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Νερό, χυμός λεμονιού 7% από συμπυκνωμένο χυμό, διοξείδιο του άνθρακα , μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, φυσική αρωματική ύλη λεμονιού- μοσχολέμονου με άλλες αρωματικές ύλες, συντηρητικά: σορβικό κάλιο και πυροκαρβονικό διμεθύλιο, γλυκαντικά: σουκραλόζη και γλυκοζίτες στεβιόλης, σταθεροποιητές: αραβικό κόμμι, κόμμι χαρουπιών και εστέρες γλυκερόλης με κολοφώνιο ξύλου.
Συστατικά
Νερό, χυμός λεμονιού 7% από συμπυκνωμένο χυμό, διοξείδιο του άνθρακα , μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, φυσική αρωματική ύλη λεμονιού- μοσχολέμονου με άλλες αρωματικές ύλες, συντηρητικά: σορβικό κάλιο και πυροκαρβονικό διμεθύλιο, γλυκαντικά: σουκραλόζη και γλυκοζίτες στεβιόλης, σταθεροποιητές: αραβικό κόμμι, κόμμι χαρουπιών και εστέρες γλυκερόλης με κολοφώνιο ξύλου.
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Ηπειρωτική Βιομηχανία Εμφιαλώσεων Α.Ε., Καλπάκι Ιωάννινα, τηλ.: 26510 61951.
Πληροφορίες προμηθευτή
Ηπειρωτική Βιομηχανία Εμφιαλώσεων Α.Ε., Καλπάκι Ιωάννινα, τηλ.: 26510 61951.
330ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
330ml.
