Here is Product Details Sticky Short Info
MASTIQUA | Λεμονάδα με Μαστιχόνερο Φιάλη 330ml
21
21
72
Λεμονάδα με μαστιχόνερο & ανθρακικό.
- H ξεχωριστή γεύση και οι ευεργετικές ιδιότητες της Μαστίχας παντρεύονται με το χυμό ελληνικών λεμονιών για μια απολαυστική λεμονάδα.
- Ένα ξεχωριστό αναψυκτικό γεμάτο δροσιά.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 175.21kJ |
| Ενέργεια kcal | 41.27kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 9.87g |
| Σάκχαρα | 9.87g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | <0.01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 175.21kJ |
| Ενέργεια kcal | 41.27kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 9.87g |
| Σάκχαρα | 9.87g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | <0.01g |
Νερό, φρουκτόζη, χυμός λεμονιού (7%) από συμπυκνωμένο χυμό, διοξείδιο του άνθρακα, υδατικό εκχύλισμα μαστίχας Χίου (μαστιχόνερο), μέσο όξινσης: κιτρικό οξύ, αντιξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, συντηρητικά: βενξοικό νάτριο, σορβικό κάλιο, αρωματικές ύλες, αρωματική ύλη, σταθεροποιητές: αραβικό κόμμι, εστέρες γλυκερόλης με κολοφώνιο ξύλου.
Συστατικά
Νερό, φρουκτόζη, χυμός λεμονιού (7%) από συμπυκνωμένο χυμό, διοξείδιο του άνθρακα, υδατικό εκχύλισμα μαστίχας Χίου (μαστιχόνερο), μέσο όξινσης: κιτρικό οξύ, αντιξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, συντηρητικά: βενξοικό νάτριο, σορβικό κάλιο, αρωματικές ύλες, αρωματική ύλη, σταθεροποιητές: αραβικό κόμμι, εστέρες γλυκερόλης με κολοφώνιο ξύλου.
Φυλάσσεται σε δροσερό και σκιερό περιβάλλον.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Φυλάσσεται σε δροσερό και σκιερό περιβάλλον.
CONCEPTS Ltd, Μεσολογγίου 16, 185 45 Πειραιάς, Αττική - Τηλ.: 210 4100011, Email: info@concepts.gr.
Πληροφορίες προμηθευτή
CONCEPTS Ltd, Μεσολογγίου 16, 185 45 Πειραιάς, Αττική - Τηλ.: 210 4100011, Email: info@concepts.gr.
330ml
Μερίδες ανά συσκευασία
330ml

