Here is Product Details Sticky Short Info
ΕΨΑ | Πορτοκαλάδα Χωρίς Ανθρακικό Φιάλη 330ml
Το προϊόν είναι προσωρινά μη διαθέσιμο
Η Διαχρονική - Κλασική Πορτοκαλάδα της ΕΨΑ.
Φτιαγμένη με συνταγή ενός αιώνα με μεράκι από φρέσκα ζουμερά πορτοκάλια χωρίς χρωστικές αλλά με άρωμα και πλούσια γεύση, η Πορτοκαλάδα της ΕΨΑ ενσωματώνει την τέλεια ισορροπία παράδοσης και καινοτομίας. Είτε την απολαμβάνεις στην παραλία είτε στην επιστροφή για το σπίτι, η Πορτοκαλάδα είναι η κατάλληλη επιλογή για εσένα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 201kj |
| Ενέργεια kcal | 47kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11,8g |
| Σάκχαρα | 11,8g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 201kj |
| Ενέργεια kcal | 47kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11,8g |
| Σάκχαρα | 11,8g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,01g |
Νερό, Χυμός Πορτοκαλιού 20% (από συμπυκνωμένο χυμό), Ζάχαρη, Μέσο Οξίνισης: Κιτρικό Οξύ, Φυσικές Αρωματικές Ύλες, Συντηρητικά: Σορβικό Κάλιο, Δικαρβονικό Διμεθύλιο, Σταθεροποιητής: Κόμμι Χαρουπιών, Αντιοξειδωτικό: Ασκορβικό Οξύ.
Συστατικά
Νερό, Χυμός Πορτοκαλιού 20% (από συμπυκνωμένο χυμό), Ζάχαρη, Μέσο Οξίνισης: Κιτρικό Οξύ, Φυσικές Αρωματικές Ύλες, Συντηρητικά: Σορβικό Κάλιο, Δικαρβονικό Διμεθύλιο, Σταθεροποιητής: Κόμμι Χαρουπιών, Αντιοξειδωτικό: Ασκορβικό Οξύ.
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
ΕΨΑ Α.Ε., Βιομηχανία αναψυκτικών και χυμών,
Αγριά, Βόλος 37300, Μαγνησία, Ελλάδα, τηλ.:24280 91901.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΕΨΑ Α.Ε., Βιομηχανία αναψυκτικών και χυμών,
Αγριά, Βόλος 37300, Μαγνησία, Ελλάδα, τηλ.:24280 91901.
330ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
330ml.
