Here is Product Details Sticky Short Info
TUBORG | Σόδα Φιάλη 250ml
48
48
37
Η κορυφαία μάρκα Soda στην Ελλάδα, με εξαιρετική ποιότητα, δυνατή γεύση και έντονο ανθρακικό. Η πιο δημοφιλής επιλογή των Έλληνες καταναλωτών αλλά και των επαγγελματιών η Tuborg Club Soda είναι η ιδανική επιλογή για την συνοδεία ή ολοκλήρωση ενός γεύματος, την ανάδειξη της γεύσης ενός ποτού και για την δροσιστική απόλαυση που προσφέρει ως αναψυκτικό.
- Το προϊόν είναι ανακυκλώσιμο
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 0kj |
| Ενέργεια kcal | 0kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,04g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 0kj |
| Ενέργεια kcal | 0kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,04g |
Νερό, Διοξείδιο του άνθρακα, Όξινο Ανθρακικό Νάτριο.
Συστατικά
Νερό, Διοξείδιο του άνθρακα, Όξινο Ανθρακικό Νάτριο.
Φυλάσσεται σε καθαρό και δροσερό μέρος.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Φυλάσσεται σε καθαρό και δροσερό μέρος.
Ολυμπιακή Ζυθοποιία Α.Ε, 70ο χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας 32009, Ριτσώνα Εύβοιας, Ελλάδα, τηλ: 210 6675200, e-mail: info@olympicbrewery.gr.
Πληροφορίες προμηθευτή
Ολυμπιακή Ζυθοποιία Α.Ε, 70ο χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας 32009, Ριτσώνα Εύβοιας, Ελλάδα, τηλ: 210 6675200, e-mail: info@olympicbrewery.gr.
250ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
250ml.
