Here is Product Details Sticky Short Info
ΚΛΙΑΦΑ | Βυσσινάδα Φιάλη 330ml
76
Μόνο
76
58
- Δροσιστική & απολαυστική επιλογή για κάθε στιγμή της ημέρας.
- Χωρίς συντηρητικά.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 233kJ |
| Ενέργεια kcal | 55kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 13.7g |
| Σάκχαρα | 13.7g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0.01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 233kJ |
| Ενέργεια kcal | 55kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 13.7g |
| Σάκχαρα | 13.7g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0.01g |
Νερό, χυμός βύσσινου 20% (από συμπυκνωμένο χυμό), ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, αρωματικές ύλες.
Συστατικά
Νερό, χυμός βύσσινου 20% (από συμπυκνωμένο χυμό), ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, αρωματικές ύλες.
ΚΛΙΑΦΑ Α.Ε. | 3⁰ χλμ Τρικάλων - Λαρίσης, 421 00 Τρίκαλα | Τ: 24310 23771
Πληροφορίες προμηθευτή
ΚΛΙΑΦΑ Α.Ε. | 3⁰ χλμ Τρικάλων - Λαρίσης, 421 00 Τρίκαλα | Τ: 24310 23771
