Here is Product Details Sticky Short Info
NATURES PROMISE BIO | Καρύδα Νιφάδες Bio 100g
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Βιολογικές νιφάδες καρύδας.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 3096kJ |
| Ενέργεια kcal | 740kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 70g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 65g |
| Υδατάνθρακες | 5.3g |
| Σάκχαρα | 5.1g |
| Πρωτεΐνες | 8.6g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.05g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 3096kJ |
| Ενέργεια kcal | 740kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 70g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 65g |
| Υδατάνθρακες | 5.3g |
| Σάκχαρα | 5.1g |
| Πρωτεΐνες | 8.6g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.05g |
Μπορεί να περιέχει ίχνη από σουσάμι, γλουτένη, σόγια, καρπούς με κέλυφος και αραχίδες.
Συστατικά
Μπορεί να περιέχει ίχνη από σουσάμι, γλουτένη, σόγια, καρπούς με κέλυφος και αραχίδες.
Μπορεί να περιέχει: Καρποί με κέλυφος, Σόγια, Αραχίδες, Σησάμι, Γλουτένη
Αλλεργιογόνα
Μπορεί να περιέχει: Καρποί με κέλυφος, Σόγια, Αραχίδες, Σησάμι, Γλουτένη
Διατηρείται σε μέρος δροσερό και ξηρό.
Συνθήκες διατήρησης
Διατηρείται σε μέρος δροσερό και ξηρό.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.


