Here is Product Details Sticky Short Info
NUTRI VALLEY | Χυμός 9 Φρούτα 1lt
61
Μόνο
61
61
Χυμός 9 φρούτων, 100% φυσικός από συμπυκνωμένους χυμούς και πολτούς φρούτων, χωρίς πρόσθετα σάκχαρα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 201kJ |
| Ενέργεια kcal | 48kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Σάκχαρα | 11g |
| Πρωτεΐνες | 0.4g |
| Εδώδιμες ίνες | 0.4g |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 201kJ |
| Ενέργεια kcal | 48kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Σάκχαρα | 11g |
| Πρωτεΐνες | 0.4g |
| Εδώδιμες ίνες | 0.4g |
| Αλάτι | 0g |
Χυμοί από συμπυκνωμένους χυμούς (σταφυλιού, μήλου, πορτοκαλιού, ανανά, πάσιον) και χυμοί από πολτούς φρούτων (ροδάκινο, βερίκοκο, μπανάνα, μάνγκο).
Συστατικά
Χυμοί από συμπυκνωμένους χυμούς (σταφυλιού, μήλου, πορτοκαλιού, ανανά, πάσιον) και χυμοί από πολτούς φρούτων (ροδάκινο, βερίκοκο, μπανάνα, μάνγκο).
Ανακίνησε καλά πριν τη χρήση. Μετά το άνοιγμα, διατήρησέ το στο ψυγείο για 3 ημέρες. Φύλαξέ το σε δροσερό και σκιερό μέρος για καλύτερη ποιότητα.
Συνθήκες διατήρησης
Ανακίνησε καλά πριν τη χρήση. Μετά το άνοιγμα, διατήρησέ το στο ψυγείο για 3 ημέρες. Φύλαξέ το σε δροσερό και σκιερό μέρος για καλύτερη ποιότητα.
K22 Global Traders SMPC | Ικαρίας 16, Κηφισιά, ΤΚ 14562 | Τ: 212 000 1022 | Ε: info@nutrivalley.gr
Πληροφορίες προμηθευτή
K22 Global Traders SMPC | Ικαρίας 16, Κηφισιά, ΤΚ 14562 | Τ: 212 000 1022 | Ε: info@nutrivalley.gr


