Here is Product Details Sticky Short Info
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ | Βιολογικός Χυμός Μήλο Πορτοκάλι Καρότο 250ml
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
- 100% πιστοποιημένος βιολογικός χυμός.
- Χωρίς λιπάσματα και φυτοφάρμακα.
- Φρούτα καλλιεργημένα στην Ελλάδα.
- Πλούσιος σε βιταμίνη C.
- Χωρίς προσθήκη ζάχαρης.
- Χωρίς συντηρητικά και χρωστικές.
- Χωρίς γλουτένη.
- Κατάλληλο για χορτοφάγους.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 250ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 250kJ |
| Ενέργεια kcal | 111kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.0g |
| Υδατάνθρακες | 27.1g |
| Σάκχαρα | 26.6g |
| Πρωτεΐνες | 0.8g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.6g |
| Νάτριο | 2.6mg |
| Βιταμίνη C | 47.2mg |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 250ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 250kJ |
| Ενέργεια kcal | 111kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.0g |
| Υδατάνθρακες | 27.1g |
| Σάκχαρα | 26.6g |
| Πρωτεΐνες | 0.8g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.6g |
| Νάτριο | 2.6mg |
| Βιταμίνη C | 47.2mg |
Οικογένεια Χριστοδούλου, Πάρνηθος 32, 145 64 Κηφισιά, Αθήνα
Γραμμή καταναλωτή (αστική χρέωση): 8011010242
Email: info@christodouloufamily.gr
Πληροφορίες προμηθευτή
Οικογένεια Χριστοδούλου, Πάρνηθος 32, 145 64 Κηφισιά, Αθήνα
Γραμμή καταναλωτή (αστική χρέωση): 8011010242
Email: info@christodouloufamily.gr
250ml
Μερίδες ανά συσκευασία
250ml


