Here is Product Details Sticky Short Info
ΛΑΚΩΝΙΑ | Χυμός Νέκταρ Πορτοκάλι Μήλο Βερίκοκο 1lt
29
29
29
Το νέκταρ πορτοκαλιού, μήλου και βερίκοκου “ΛΑΚΩΝΙΑ” παρασκευάζεται αποκλειστικά από ελληνικά φρούτα, διαλεγμένα για το άρωμα και τη φρεσκάδα τους. Ο Συνεταιρισμός μας εμπιστεύεται την ελληνική φύση, γι’ αυτό διαλέγει τα καλύτερα ελληνικά φρούτα και σας προσφέρει την γλυκιά γεύση του χυμού.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 209kj |
| Ενέργεια kcal | 50kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 12,0g |
| Σάκχαρα | 24g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | |
| Εδώδιμες ίνες | |
| Βιταμίνη C | 13mg |
| Νάτριο | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 209kj |
| Ενέργεια kcal | 50kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 12,0g |
| Σάκχαρα | 24g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | |
| Εδώδιμες ίνες | |
| Βιταμίνη C | 13mg |
| Νάτριο | 0g |
Νερό, φυσικός χυμός πορτοκαλιού και μήλου, πουρές βερίκοκου 50% τουλάχιστον, ζάχαρη, αρωματικές ουσίες μήλου. Αντιοξειδωτικό: Βιταμίνη C. Χωρίς συντηρητικά.
Συστατικά
Νερό, φυσικός χυμός πορτοκαλιού και μήλου, πουρές βερίκοκου 50% τουλάχιστον, ζάχαρη, αρωματικές ουσίες μήλου. Αντιοξειδωτικό: Βιταμίνη C. Χωρίς συντηρητικά.
Ανακινήστε καλά πριν τη χρήση. Μετά το άνοιγμα διατηρείται στο ψυγείο για 3 ημέρες.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Ανακινήστε καλά πριν τη χρήση. Μετά το άνοιγμα διατηρείται στο ψυγείο για 3 ημέρες.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΣΠΕΡΙΔΟΕΙΔΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ ΣΠΑΡΤΗΣ "ΛΑΚΩΝΙΑ", ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 27310 44781
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΣΠΕΡΙΔΟΕΙΔΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ ΣΠΑΡΤΗΣ "ΛΑΚΩΝΙΑ", ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 27310 44781
