Here is Product Details Sticky Short Info
FIX | Μπύρα Άνευ Σαγκουίνι Χωρίς Αλκοόλ Κουτί 330ml
09
Με αγορές αξίας 10€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 100 AB Plus πόντους
Από 7/4/2026 έως 13/4/2026
09
02
Η νέα ΦΙΞ Άνευ Σαγκουίνι είναι μία φυσικά δροσιστική επιλογή, που μπορεί να την απολαύσει όλη η παρέα, εξισορροπώντας τη γεύση του σαγκουίνι με τη διακριτική πικράδα της μπύρας.
ΦΙΞ Άνευ Σαγκουίνι. Απόλαυση άνευ... προηγουμένου, τώρα και με σαγκουίνι!
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 131kJ |
| Ενέργεια kcal | 31kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 7.1g |
| Σάκχαρα | 4.5g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 131kJ |
| Ενέργεια kcal | 31kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 7.1g |
| Σάκχαρα | 4.5g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0g |
Νερό, βύνη ΚΡΙΘΑΡΙΟΥ, φρουκτόζη, μαλτόζη, λυκίσκος, μαγιά, διοξείδιο του άνθρακα, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ.
Συστατικά
Νερό, βύνη ΚΡΙΘΑΡΙΟΥ, φρουκτόζη, μαλτόζη, λυκίσκος, μαγιά, διοξείδιο του άνθρακα, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ.
Περιέχει: Γλουτένη
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γλουτένη
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Συνθήκες διατήρησης
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε | Ελαιών 59, 145 64 Νέα Κηφισιά Αττικής -| Τ: 210 6675200
Πληροφορίες προμηθευτή
ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε | Ελαιών 59, 145 64 Νέα Κηφισιά Αττικής -| Τ: 210 6675200

