Here is Product Details Sticky Short Info
PILS HELLAS | Μπύρα 0.0% Χωρίς Αλκοόλ Κουτί 4x330ml
85
Μόνο
85
44
Mια μπύρα 0,0% χωρίς καθόλου αλκοόλ με πλούσια, αυθεντική γεύση.
Η PILS HELLAS 0.0% διατηρεί τον πλούσιο χαρακτήρα βύνης και λυκίσκου, προσφέροντας μια πραγματική εμπειρία μπύρας για κάθε στιγμή της ημέρας.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 28kJ |
| Ενέργεια kcal | 7kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.3g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 1.3g |
| Σάκχαρα | <0.1g |
| Πρωτεΐνες | 0.3g |
| Αλάτι | <0.01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 28kJ |
| Ενέργεια kcal | 7kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.3g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 1.3g |
| Σάκχαρα | <0.1g |
| Πρωτεΐνες | 0.3g |
| Αλάτι | <0.01g |
Νερό, βύνη κριθαριού, λυκίσκος, μαγιά, φυσικές αρωματικές ύλες.
Συστατικά
Νερό, βύνη κριθαριού, λυκίσκος, μαγιά, φυσικές αρωματικές ύλες.
Περιέχει: Γλουτένη
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γλουτένη
Το προϊόν πρέπει να διατηρείται σε μέρος ξηρό και δροσερό χωρίς μυρωδιές και έντομα.
Συνθήκες διατήρησης
Το προϊόν πρέπει να διατηρείται σε μέρος ξηρό και δροσερό χωρίς μυρωδιές και έντομα.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Α.Ε. | Τ: 210 6898520
Πληροφορίες προμηθευτή
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Α.Ε. | Τ: 210 6898520
