Here is Product Details Sticky Short Info
CARLSBERG | Μπύρα Φιάλη 330ml
36
Μόνο
36
44
Μπύρα τύπου Pilsner, Αλκοολικός βαθμός : 5,0%. Η καλύτερη μπύρα στο κόσμο; Probably.
Γεννημένη το 1847 από τον οραματιστή ζυθοποιό & επιστήμονα J. C. Jacobsen, ιδρυτή της Carlsberg.Απόλυτα ισορροπημένη Δανέζικη Pilsner με δροσερή, γεμάτη γεύση & διακριτικό άρωμα λυκίσκων.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 167kj |
| Ενέργεια kcal | 40kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2,3g |
| Σάκχαρα | 0,0g |
| Πρωτεΐνες | 0,4g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 167kj |
| Ενέργεια kcal | 40kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2,3g |
| Σάκχαρα | 0,0g |
| Πρωτεΐνες | 0,4g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,01g |
Νερό, βύνη κριθαριού, λυκίσκος, μαγιά. Αλλεργιογόνα: βύνη κριθαριού. Αλκοολικός βαθμός: 5,0%.
Συστατικά
Νερό, βύνη κριθαριού, λυκίσκος, μαγιά. Αλλεργιογόνα: βύνη κριθαριού. Αλκοολικός βαθμός: 5,0%.
Θερμοκρασία Σερβιρίσματος: 4o-7o C. Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Θερμοκρασία Σερβιρίσματος: 4o-7o C. Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Παράγεται και διανέμεται από την ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε, 70ο χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, 320 09 Ριτσώνα, Εύβοια – Τηλ: 210 6675200, Email: info@olympicbrewery.gr
Πληροφορίες προμηθευτή
Παράγεται και διανέμεται από την ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε, 70ο χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, 320 09 Ριτσώνα, Εύβοια – Τηλ: 210 6675200, Email: info@olympicbrewery.gr
330ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
330ml.
