Here is Product Details Sticky Short Info
ΜΗΛΟΚΛΕΦΤΗΣ | Bloody Cherry 330ml
7
Μόνο
7
22
Ποτό από ζύμωση μήλων με απροσδόκητα δροσιστική και γλυκιά γεύση. Έχει έντονες νότες κερασιού, απόλυτα ισορροπημένες με το μήλο και ζωηρό κόκκινο χρώμα. Για μεγαλύτερη απόλαυση, σερβίρεται με πάγο.
Τύπος: Ποτό από ζύμωση μήλων.
Αλκοόλ: 4,5%.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 203kJ |
| Ενέργεια kcal | 48kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.1g |
| Υδατάνθρακες | 5.7g |
| Σάκχαρα | 5.6g |
| Πρωτεΐνες | 0.5g |
| Αλάτι | 0.01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 203kJ |
| Ενέργεια kcal | 48kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.1g |
| Υδατάνθρακες | 5.7g |
| Σάκχαρα | 5.6g |
| Πρωτεΐνες | 0.5g |
| Αλάτι | 0.01g |
Νερό, συμπυκνωμένος χυμός μήλου, σουκρούζη, συμπυκνωμένος χυμός κερασιού, μέσο οξίνισης: μηλικό οξύ, κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό: θειώδη, φυσικά αρώματα. Τα αλλεργιογόνα συστατικά και τα ίχνη αλλεργιογόνων επισημαίνονται με έντονους χαρακτήρες.
Συστατικά
Νερό, συμπυκνωμένος χυμός μήλου, σουκρούζη, συμπυκνωμένος χυμός κερασιού, μέσο οξίνισης: μηλικό οξύ, κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό: θειώδη, φυσικά αρώματα. Τα αλλεργιογόνα συστατικά και τα ίχνη αλλεργιογόνων επισημαίνονται με έντονους χαρακτήρες.
Περιέχει: Διοξείδιο του θείου ή Θειώδεις ενώσεις
Δεν περιέχει: Γάλα, Σόγια, Λούπινο, Αραχίδες, Ψάρι, Μαλάκια, Καρποί με κέλυφος, Ασπαρτάμη / πηγή φαινυλαλανίνης, Σέλινο, Αβγό, Σησάμι, Σινάπι, Καφές, Γλυκυρριζίνη, Γλουτένη, Καρκινοειδή
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Διοξείδιο του θείου ή Θειώδεις ενώσεις
Δεν περιέχει: Γάλα, Σόγια, Λούπινο, Αραχίδες, Ψάρι, Μαλάκια, Καρποί με κέλυφος, Ασπαρτάμη / πηγή φαινυλαλανίνης, Σέλινο, Αβγό, Σησάμι, Σινάπι, Καφές, Γλυκυρριζίνη, Γλουτένη, Καρκινοειδή
Αθηναϊκή Ζυθοποιία, Λεωφ. Κηφισού 102, Αιγάλεω, 12241, γραμμή καταναλωτή: 801 22 20000.
Πληροφορίες προμηθευτή
Αθηναϊκή Ζυθοποιία, Λεωφ. Κηφισού 102, Αιγάλεω, 12241, γραμμή καταναλωτή: 801 22 20000.

