Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ | Αγκινάρες Αλά Πολίτα 1kg
99
99
99
Αγκινάρες αλά πολίτα. Συνταγές με λαχανικά. Έτοιμο για μαγείρεμα.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 244kJ |
| Ενέργεια kcal | 58kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.43g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.06g |
| Υδατάνθρακες | 10.16g |
| Σάκχαρα | 0.72g |
| Πρωτεΐνες | 2g |
| Αλάτι | 0.09g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.72g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 244kJ |
| Ενέργεια kcal | 58kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.43g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.06g |
| Υδατάνθρακες | 10.16g |
| Σάκχαρα | 0.72g |
| Πρωτεΐνες | 2g |
| Αλάτι | 0.09g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.72g |
Αγκινάρες 40% (Αίγυπτος), πατάτες 38%, καρότο 15%, κρεμμύδι 5%, άνηθος 2%.
Συστατικά
Αγκινάρες 40% (Αίγυπτος), πατάτες 38%, καρότο 15%, κρεμμύδι 5%, άνηθος 2%.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.


