Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ | Αρακάς Με Αγκινάρες 1kg
77
77
77
Αρακάς με αγκινάρες. Συνταγές με λαχανικά. Έτοιμο για μαγείρεμα.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 291kJ |
| Ενέργεια kcal | 69kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.4g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.09g |
| Υδατάνθρακες | 10.97g |
| Σάκχαρα | 3.33g |
| Πρωτεΐνες | 3.75g |
| Αλάτι | 0.21g |
| Εδώδιμες ίνες | 3.3g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 291kJ |
| Ενέργεια kcal | 69kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.4g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.09g |
| Υδατάνθρακες | 10.97g |
| Σάκχαρα | 3.33g |
| Πρωτεΐνες | 3.75g |
| Αλάτι | 0.21g |
| Εδώδιμες ίνες | 3.3g |
Αρακάς 56% (Ελλάδα), αγκινάρες 28% (Αίγυπτος), καρότα 10%, κρεμμύδι σε κύβους 3%, άνηθος 3%.
Συστατικά
Αρακάς 56% (Ελλάδα), αγκινάρες 28% (Αίγυπτος), καρότα 10%, κρεμμύδι σε κύβους 3%, άνηθος 3%.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.


