Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ | Σπανάκι Με Ρύζι 1kg
99
99
99
Σπανάκι με ρύζι. Συνταγές με λαχανικά. Έτοιμο για μαγείρεμα.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 160kJ |
| Ενέργεια kcal | 64kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.58g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.07g |
| Υδατάνθρακες | 10.35g |
| Σάκχαρα | 0.73g |
| Πρωτεΐνες | 3.46g |
| Αλάτι | 0.14g |
| Εδώδιμες ίνες | 1.63g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 160kJ |
| Ενέργεια kcal | 64kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.58g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.07g |
| Υδατάνθρακες | 10.35g |
| Σάκχαρα | 0.73g |
| Πρωτεΐνες | 3.46g |
| Αλάτι | 0.14g |
| Εδώδιμες ίνες | 1.63g |
Σπανάκι 73% (Ελλάδα), ρύζι 15% (Ελλάδα), κρεμμύδι 10%, άνηθος 2%.
Συστατικά
Σπανάκι 73% (Ελλάδα), ρύζι 15% (Ελλάδα), κρεμμύδι 10%, άνηθος 2%.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.


