Here is Product Details Sticky Short Info
ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ | Φασολάκια Πλατιά Κατεψυγμένα 1kg
9
Μόνο
9
90
Tρυφερά και νόστιμα πλατιά φασολάκια, προέρχονται από παραδοσιακές ποικιλίες και έχουν υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες, που συμβάλλουν στη διατήρηση της μυϊκής μάζας, ενώ αποτελούν πηγή εδώδιμων ινών και βιταμίνης C που συμβάλλει στον φυσιολογικό σχηματισμό του κολλαγόνου των οστών και του δέρματος.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 142kj |
| Ενέργεια kcal | 34kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.2g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.05g |
| Υδατάνθρακες | 4.9g |
| Σάκχαρα | 2.2g |
| Πρωτεΐνες | 1.8g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.6g |
| Αλάτι | 0.01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 142kj |
| Ενέργεια kcal | 34kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.2g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.05g |
| Υδατάνθρακες | 4.9g |
| Σάκχαρα | 2.2g |
| Πρωτεΐνες | 1.8g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.6g |
| Αλάτι | 0.01g |
100% Φασολάκι πλατύ.
Συστατικά
100% Φασολάκι πλατύ.
Στο ψυγείο: 24 ώρες
σε κατάψυξη: στους -6 °C: 1 εβδομάδα,
στους -12°C: 1 μήνα,
στους -18°C: Δείτε ημερομηνία λήξεως.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Στο ψυγείο: 24 ώρες
σε κατάψυξη: στους -6 °C: 1 εβδομάδα,
στους -12°C: 1 μήνα,
στους -18°C: Δείτε ημερομηνία λήξεως.
ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ Α.Β.Ε.Ε., ΒΙ.ΠΕ.Θ. Δρόμος Α5, 57022, Σίνδος, γραμμή καταναλωτών: 800 11 770 82.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ Α.Β.Ε.Ε., ΒΙ.ΠΕ.Θ. Δρόμος Α5, 57022, Σίνδος, γραμμή καταναλωτών: 800 11 770 82.
1 κιλό.
Μερίδες ανά συσκευασία
1 κιλό.

