Here is Product Details Sticky Short Info
GUSTONA | Καλαμπόκι Κατεψυγμένο
31
31
49
- Γλυκό καλαμπόκι
- Κατεψυγμένο
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 444kJ |
| Ενέργεια kcal | 105kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 1.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.2g |
| Υδατάνθρακες | 18g |
| Σάκχαρα | 3.7g |
| Πρωτεΐνες | 3.7g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | <0.01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 444kJ |
| Ενέργεια kcal | 105kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 1.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.2g |
| Υδατάνθρακες | 18g |
| Σάκχαρα | 3.7g |
| Πρωτεΐνες | 3.7g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | <0.01g |
Απαιτείται μαγείρεμα πριν την κατανάλωση.
Οδηγίες χρήσης
Απαιτείται μαγείρεμα πριν την κατανάλωση.
Διατηρείται σε θερμοκρασία -18°C ή χαμηλότερη. Να μην επανακαταψύχεται μετά την απόψυξη.
Συνθήκες διατήρησης
Διατηρείται σε θερμοκρασία -18°C ή χαμηλότερη. Να μην επανακαταψύχεται μετά την απόψυξη.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.


