Here is Product Details Sticky Short Info
GUSTONA | Σπανάκι Φύλλα Κατεψυγμένα 450g
31
31
49
- Σπανάκι σε ολόκληρα φύλλα.
- Προϊόν ταχείας κατάψυξης.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 94kJ |
| Ενέργεια kcal | 25kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.1g |
| Υδατάνθρακες | 0.6g |
| Σάκχαρα | 0.4g |
| Πρωτεΐνες | 2.8g |
| Αλάτι | - |
| Εδώδιμες ίνες | 0.05g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 94kJ |
| Ενέργεια kcal | 25kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.1g |
| Υδατάνθρακες | 0.6g |
| Σάκχαρα | 0.4g |
| Πρωτεΐνες | 2.8g |
| Αλάτι | - |
| Εδώδιμες ίνες | 0.05g |
Σπανάκι 100%.
Συστατικά
Σπανάκι 100%.
Να μην επαναψύχεται μετά την απόψυξη.
Συνθήκες διατήρησης
Να μην επαναψύχεται μετά την απόψυξη.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.

