Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΗ | Σπανάκι Πέλλας Κατεψυγμένο 750g
2
Με αγορές αξίας 20€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 200 AB Plus πόντους
Από 29/4/2026 έως 6/5/2026
2
15
Περιέχει πολλά θρεπτικά συστατικά όπως σίδηρο, φυλλικό οξύ και αντιοξειδωτικές βιταμίνες. Για να αυξήσετε την απορρόφηση του σιδήρου που περιέχει συνδυάστε το με μια πηγή βιταμίνης C (π.χ. πιπεριά, ντομάτα, λεμόνι, πορτοκάλι).
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 178kJ |
| Ενέργεια kcal | 42kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.6g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.06g |
| Υδατάνθρακες | 4.2g |
| Σάκχαρα | 0.3g |
| Πρωτεΐνες | g |
| Αλάτι | g |
| Εδώδιμες ίνες | g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 178kJ |
| Ενέργεια kcal | 42kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.6g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.06g |
| Υδατάνθρακες | 4.2g |
| Σάκχαρα | 0.3g |
| Πρωτεΐνες | g |
| Αλάτι | g |
| Εδώδιμες ίνες | g |
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.


