Here is Product Details Sticky Short Info
ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ | Πατάτες Country Κατεψυγμένες 750g
53
53
15
Οι πατάτες country με φλούδα και μυρωδικά Μπάρμπα Στάθης, προέρχονται από ποικιλίες άριστης ποιότητας. Έχουν μοναδική γεύση, χάρη στον ιδανικό συνδυασμό μυρωδικών και στη φλούδα, που ψήνεται μαζί με την πατάτα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 529kJ |
| Ενέργεια kcal | 126kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 3.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.5g |
| Υδατάνθρακες | 20g |
| Σάκχαρα | 0.4g |
| Πρωτεΐνες | 2.4g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.3g |
| Αλάτι | 0.3g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 529kJ |
| Ενέργεια kcal | 126kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 3.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.5g |
| Υδατάνθρακες | 20g |
| Σάκχαρα | 0.4g |
| Πρωτεΐνες | 2.4g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.3g |
| Αλάτι | 0.3g |
Πατάτα 92%, ηλιέλαιο 4%, επικάλυψη 4% [ρυζάλευρο, αλεύρι καλαμποκιού, τροποποιημένο άμυλο πατάτας, αφυδατωμένα λαχανικά (σκόρδο, κρεμμύδι), αλάτι, μυρωδικά (πάπρικα, πιπέρι, κύμινο) διογκωτικά μέσα (δισφωσφορικά άλατα, ανθρακικό νάτριο), ζάχαρη, σταθεροποιητής (κόμμι ξανθάνης)].
Συστατικά
Πατάτα 92%, ηλιέλαιο 4%, επικάλυψη 4% [ρυζάλευρο, αλεύρι καλαμποκιού, τροποποιημένο άμυλο πατάτας, αφυδατωμένα λαχανικά (σκόρδο, κρεμμύδι), αλάτι, μυρωδικά (πάπρικα, πιπέρι, κύμινο) διογκωτικά μέσα (δισφωσφορικά άλατα, ανθρακικό νάτριο), ζάχαρη, σταθεροποιητής (κόμμι ξανθάνης)].
Στο ψυγείο: 24 ώρες | Σε κατάψυξη -6˚C: 1 εβδομάδα | Σε κατάψυξη -12˚C: 1 μήνας | Σε κατάψυξη -18˚C: Δείτε ανάλωση κατά προτίμηση πριν από το τέλος. Προσοχή: Μην καταψύχετε αποψυγμένο προϊόν
Συνθήκες διατήρησης
Στο ψυγείο: 24 ώρες | Σε κατάψυξη -6˚C: 1 εβδομάδα | Σε κατάψυξη -12˚C: 1 μήνας | Σε κατάψυξη -18˚C: Δείτε ανάλωση κατά προτίμηση πριν από το τέλος. Προσοχή: Μην καταψύχετε αποψυγμένο προϊόν
Παρασκευάζεται και συσκευάζεται στην Ελλάδα από την Μπάρμπα Στάθης Μ.Α.Β.Ε.Ε., Δρόμος Α5, ΒΙ.ΠΕ.Θ. 57022, Σίνδος, Θεσσαλονίκη, Τηλ 2310 798483, 800 1177077(από σταθερό, χωρίς χρέωση) ή 800 4000001 (from mobile, toll-free)
Πληροφορίες προμηθευτή
Παρασκευάζεται και συσκευάζεται στην Ελλάδα από την Μπάρμπα Στάθης Μ.Α.Β.Ε.Ε., Δρόμος Α5, ΒΙ.ΠΕ.Θ. 57022, Σίνδος, Θεσσαλονίκη, Τηλ 2310 798483, 800 1177077(από σταθερό, χωρίς χρέωση) ή 800 4000001 (from mobile, toll-free)

