Here is Product Details Sticky Short Info
McCAIN | Πατάτες Rustic Κατεψυγμένες 750g
88
Μόνο
Με αγορές αξίας 20€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 200 AB Plus πόντους
Από 29/4/2026 έως 6/5/2026
88
91
Πατάτες κυδωνάτες με φλούδα και καρυκεύματα. Μαγειρέψτε τις στο φούρνο και ταξιδέψτε γευστικά!
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 678kJ |
| Ενέργεια kcal | 162kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 5.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.6g |
| Υδατάνθρακες | 24g |
| Σάκχαρα | 0.5g |
| Πρωτεΐνες | 2.5g |
| Εδώδιμες ίνες | 3g |
| Αλάτι | 0.4g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 678kJ |
| Ενέργεια kcal | 162kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 5.5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.6g |
| Υδατάνθρακες | 24g |
| Σάκχαρα | 0.5g |
| Πρωτεΐνες | 2.5g |
| Εδώδιμες ίνες | 3g |
| Αλάτι | 0.4g |
Πατάτες (89%), ηλιέλαιο, επικάλυψη (5%) : τροποποιημένο άμυλο πατάτας, ριζάλευρο, δεξτρίνη, ίνα μπιζελιού, πυκνωτικό (κόμμι ξανθάνης) πρωτεϊνη μπιζελιού, χρωστικές (κουρκουμίνη, εκχύλισμα πάπρικας)), αλάτι. Δε παρασκευάζεται με φυστικέλαιο.
Συστατικά
Πατάτες (89%), ηλιέλαιο, επικάλυψη (5%) : τροποποιημένο άμυλο πατάτας, ριζάλευρο, δεξτρίνη, ίνα μπιζελιού, πυκνωτικό (κόμμι ξανθάνης) πρωτεϊνη μπιζελιού, χρωστικές (κουρκουμίνη, εκχύλισμα πάπρικας)), αλάτι. Δε παρασκευάζεται με φυστικέλαιο.
McCain Hellas Ε.Π.Ε., Λ. Τατοΐου 153, Τ.Κ. 144 52, Μεταμόρφωση, Αθήνα - Ελλάδα. Τηλ: 210 2834091
Πληροφορίες προμηθευτή
McCain Hellas Ε.Π.Ε., Λ. Τατοΐου 153, Τ.Κ. 144 52, Μεταμόρφωση, Αθήνα - Ελλάδα. Τηλ: 210 2834091

