Here is Product Details Sticky Short Info
PEPSI | Αναψυκτικό Cola 1.5lt
04
Μόνο
04
56
Ανακάλυψε την αυθεντική Pepsi Blue. Διάλεξε την αγαπημένη σου ανάμεσα στα διαφορετικά μεγέθη. Τι καλύτερο από την πραγματική, κλασσική, δροσιστική γεύση;
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 189kJ |
| Ενέργεια kcal | 45kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,0g |
| Υδατάνθρακες | 11,09g |
| Σάκχαρα | 11,05g |
| Πρωτεΐνες | 0,0g |
| Εδώδιμες ίνες | 0,0g |
| Αλάτι | 0,0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 189kJ |
| Ενέργεια kcal | 45kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,0g |
| Υδατάνθρακες | 11,09g |
| Σάκχαρα | 11,05g |
| Πρωτεΐνες | 0,0g |
| Εδώδιμες ίνες | 0,0g |
| Αλάτι | 0,0g |
Νερό, ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα, χρωστική (καραμελόχρωμα E150d), μέσο οξίνισης (φωσφορικό οξύ), αρωματικές ουσίες, καφεΐνη.
Συστατικά
Νερό, ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα, χρωστική (καραμελόχρωμα E150d), μέσο οξίνισης (φωσφορικό οξύ), αρωματικές ουσίες, καφεΐνη.
Φυλάσσεται σε καθαρό και δροσερό μέρος, μακριά από την απευθείας έκθεση στον ήλιο.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Φυλάσσεται σε καθαρό και δροσερό μέρος, μακριά από την απευθείας έκθεση στον ήλιο.
PEPSICO-ΗΒΗ Ε.Π.Ε., 22o χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, Τ.Κ. 14565, ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.
Πληροφορίες προμηθευτή
PEPSICO-ΗΒΗ Ε.Π.Ε., 22o χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, Τ.Κ. 14565, ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.
6.
Μερίδες ανά συσκευασία
6.


