Here is Product Details Sticky Short Info
ΒΙΚΟΣ | Αναψυκτικό Cola Φιάλη 330ml
7
7
56
Αεριούχο αναψυκτικό Cola με φυσικό μεταλλικό νερό από την πηγή "Ζαγοροχώρια".
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 175kJ |
| Ενέργεια kcal | 42kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 10g |
| Σάκχαρα | 10g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 175kJ |
| Ενέργεια kcal | 42kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 10g |
| Σάκχαρα | 10g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0g |
Φυσικό μεταλλικό νερό, ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα χρωστική: εναμμώνιο θειώδες καραμελόχρωμα Ε150d , μέσο οξίνισης: φωσφορικό οξύ, αρωματική ύλη: καφεΐνη, φυσική αρωματική ύλη.
Συστατικά
Φυσικό μεταλλικό νερό, ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα χρωστική: εναμμώνιο θειώδες καραμελόχρωμα Ε150d , μέσο οξίνισης: φωσφορικό οξύ, αρωματική ύλη: καφεΐνη, φυσική αρωματική ύλη.
Ηπειρωτική Βιομηχανία Εμφιαλώσεων ΑΕ | Χατζή Πελλερέν 2, ΤΚ: 45221 Ιωάννινα | Τ: 2651061951
Πληροφορίες προμηθευτή
Ηπειρωτική Βιομηχανία Εμφιαλώσεων ΑΕ | Χατζή Πελλερέν 2, ΤΚ: 45221 Ιωάννινα | Τ: 2651061951
