Here is Product Details Sticky Short Info
PEPSI | Αναψυκτικό Cola Twist Zero Lemon Κουτί 6x330ml
71
Προσφορά μόνο για μέλη AB Plus: Με 1 προϊόν κερδίζεις 35 AB Plus πόντους
Από 1/4/2026 έως 13/4/2026Περισσότερα
71
37
Αεριούχο αναψυκτικό με χυμό λεμονιού από συμπυκνωμένο χυμό λεμονιού (1%), με γλυκαντικά.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 188kJ |
| Ενέργεια kcal | 44kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Σάκχαρα | 11g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0.03g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 188kJ |
| Ενέργεια kcal | 44kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Σάκχαρα | 11g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0.03g |
Νερό, σιρόπι φρουκτόζης - γλυκόζης, ζάχαρη, χυμός λεμονιού από συμπυκνωμένο χυμό λεμονιού (1%), διοξείδιο του άνθρακα, χρωστική (εναμμώνιο θειώδες καραμελόχρωμα), φυσικές αρωματικές ύλες, καφεΐνη, μέσο οξίνισης (φωσφορικό οξύ), ρυθμιστής οξύτητας (κιτρικό νάτριο), συντηρητικό (βενζοϊκό νάτριο).
Συστατικά
Νερό, σιρόπι φρουκτόζης - γλυκόζης, ζάχαρη, χυμός λεμονιού από συμπυκνωμένο χυμό λεμονιού (1%), διοξείδιο του άνθρακα, χρωστική (εναμμώνιο θειώδες καραμελόχρωμα), φυσικές αρωματικές ύλες, καφεΐνη, μέσο οξίνισης (φωσφορικό οξύ), ρυθμιστής οξύτητας (κιτρικό νάτριο), συντηρητικό (βενζοϊκό νάτριο).
Φυλάσσεται σε καθαρό και δροσερό μέρος, μακριά από την απευθείας έκθεση στον ήλιο.
Συνθήκες διατήρησης
Φυλάσσεται σε καθαρό και δροσερό μέρος, μακριά από την απευθείας έκθεση στον ήλιο.
PEPSICO HELLAS Μονοπρόσωπη ΑΒΕΕ | 22ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών - Λαμίας, 145 65 Άγιος Στέφανος, Αττική | Τ: 210 6298000
Πληροφορίες προμηθευτή
PEPSICO HELLAS Μονοπρόσωπη ΑΒΕΕ | 22ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών - Λαμίας, 145 65 Άγιος Στέφανος, Αττική | Τ: 210 6298000






