Here is Product Details Sticky Short Info
ΕΨΑ | ΓΚΑΖΟΖΑ ΓΚΑΖΟΖΑ ΦΙΑΛΗ 240 ML
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Γκαζόζα. Αεριούχο οξύποτο.
- Το προϊόν είναι ανακυκλώσιμο
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 162kj |
| Ενέργεια kcal | 38kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 9,5g |
| Σάκχαρα | 9,5g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0,01g |
| Εδώδιμες ίνες |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 162kj |
| Ενέργεια kcal | 38kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 9,5g |
| Σάκχαρα | 9,5g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0,01g |
| Εδώδιμες ίνες |
Νερό, ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα , μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό : κιτρικό οξύ, συντηρητικό : σορβικό κάλιο, ρυθμιστής οξύτητας: κιτρικό νάτριο, φυσικές αρωματικές ύλες.
Συστατικά
Νερό, ζάχαρη, διοξείδιο του άνθρακα , μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό : κιτρικό οξύ, συντηρητικό : σορβικό κάλιο, ρυθμιστής οξύτητας: κιτρικό νάτριο, φυσικές αρωματικές ύλες.
Διατηρείται σε μέρος δροσερό.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Διατηρείται σε μέρος δροσερό.
ΕΨΑ Α.Ε., Αγριά βόλος 37300
Πληροφορίες προμηθευτή
ΕΨΑ Α.Ε., Αγριά βόλος 37300

