Here is Product Details Sticky Short Info
LIFE | Ice Tea Balance Matcha Πράσινο Μήλο Δυόσμος 500ml
14
14
57
- Ξεχωριστή μίξη πράσινου τσαγιού matcha, δυόσμου & πράσινου μήλου.
- Χωρίς ζάχαρη.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 7kJ |
| Ενέργεια kcal | 2kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0.2g |
| Σάκχαρα | 0.1g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 7kJ |
| Ενέργεια kcal | 2kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0.2g |
| Σάκχαρα | 0.1g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Νερό, φυσικός χυμός μήλου από συμπυκνωμένο χυμό (1%), ρυθμιστές οξύτητας: μηλικό και κιτρικό οξύ, φυσικός χυμός acerola από συμπυκνωμένο χυμό, εκχυλίσματα πράσινου τσαγιού (0,1%) και τσαγιού matcha (0,05%) και δυόσμου (0,03%), αρωματικές ύλες, αφέψημα στέβιας (νερό, φύλλα στέβιας), αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, γλυκαντικό: σουκραλόζη.
Συστατικά
Νερό, φυσικός χυμός μήλου από συμπυκνωμένο χυμό (1%), ρυθμιστές οξύτητας: μηλικό και κιτρικό οξύ, φυσικός χυμός acerola από συμπυκνωμένο χυμό, εκχυλίσματα πράσινου τσαγιού (0,1%) και τσαγιού matcha (0,05%) και δυόσμου (0,03%), αρωματικές ύλες, αφέψημα στέβιας (νερό, φύλλα στέβιας), αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, γλυκαντικό: σουκραλόζη.
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε. 23ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 14565, Αγ.Στέφανος Αττικής, Τηλεφωνικό Κέντρο 210-3495000
Πληροφορίες προμηθευτή
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε. 23ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 14565, Αγ.Στέφανος Αττικής, Τηλεφωνικό Κέντρο 210-3495000
