Here is Product Details Sticky Short Info
ARIZONA | Ice Tea Μύρτιλο 450ml
4
4
53
Ice Tea Μύρτιλο.
- Το ευεργετικό λευκό τσάι έχει ισχυρές αντιοξειδωτικές και αποτοξινωτικές ιδιότητες καθώς και φυσικά συστατικά που ενισχύουν το ανοσοποιητικό σύστημα.
- Το μύρτιλλο είναι επίσης ένας μικρός διατροφικός θησαυρός,που σε συνδυασμό με το αρωματικό λευκό τσάι σας προσφέρει ένα πλούσιο υγιεινό τονωτικό ρόφημα.
- Ιδανικό ρόφημα για κάθε στιγμή της ημέρας.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | |
| Ενέργεια kcal | 30kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.0g |
| Υδατάνθρακες | 7.0g |
| Σάκχαρα | 7.0g |
| Πρωτεΐνες | 0.0g |
| Αλάτι | 0.042g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | |
| Ενέργεια kcal | 30kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.0g |
| Υδατάνθρακες | 7.0g |
| Σάκχαρα | 7.0g |
| Πρωτεΐνες | 0.0g |
| Αλάτι | 0.042g |
Νερό, ζάχαρη, χυμός από αχλάδι, χυμός από συμπυκνωμένο χυμό Blueberry, μέλι ,φυσικό άρωμα, εκχύλισμα λευκού τσαγιού, αντιοξειδωτικό : ασκορβικό οξύ, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ.
Συστατικά
Νερό, ζάχαρη, χυμός από αχλάδι, χυμός από συμπυκνωμένο χυμό Blueberry, μέλι ,φυσικό άρωμα, εκχύλισμα λευκού τσαγιού, αντιοξειδωτικό : ασκορβικό οξύ, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ.
Ι.ΠΑΛΙΟΥΡΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ε.Π.Ε., Λεωφόρος Βουλιαγμένης 538, Άλιμος 174 56, Τηλέφωνο: 2106839800.
Πληροφορίες προμηθευτή
Ι.ΠΑΛΙΟΥΡΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ε.Π.Ε., Λεωφόρος Βουλιαγμένης 538, Άλιμος 174 56, Τηλέφωνο: 2106839800.
450ml
Μερίδες ανά συσκευασία
450ml
