Here is Product Details Sticky Short Info
LIFE | Ice Tea Red Boost Φράουλα 0% Ζάχαρη 500ml
2
Μόνο
2
10
- Ice Tea Red Boost Φράουλα
- Χωρίς ζάχαρη
- Μια απολαυστίκή herbal πρόταση με φράουλα, ιβίσκο και ginseng για την απόλυτη τόνωσή σου κάθε στιγμή της ημέρας.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 5kJ |
| Ενέργεια kcal | 1kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0.2g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 5kJ |
| Ενέργεια kcal | 1kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0.2g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | |
| Αλάτι | 0g |
Νερό, φυσικός χυμός φράουλα από συμπυκνωμένο χυμό (0,5%), ρυθμιστής οξύτητας: κιτρικό οξύ, εκχυλίσματα ginseng (0,05%) και ιβίσκου (0,05%), συμπύκνωμα καρότου, φυσικό άρωμα, ψευδάργυρος, βιταμίνες: C, D3, B6, B12, φολικό οξύ, γλυκαντικό: σουκραλόζη.
Συστατικά
Νερό, φυσικός χυμός φράουλα από συμπυκνωμένο χυμό (0,5%), ρυθμιστής οξύτητας: κιτρικό οξύ, εκχυλίσματα ginseng (0,05%) και ιβίσκου (0,05%), συμπύκνωμα καρότου, φυσικό άρωμα, ψευδάργυρος, βιταμίνες: C, D3, B6, B12, φολικό οξύ, γλυκαντικό: σουκραλόζη.
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε. 23ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 14565, Αγ.Στέφανος Αττικής, Τηλεφωνικό Κέντρο 210-3495000
Πληροφορίες προμηθευτή
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε. 23ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 14565, Αγ.Στέφανος Αττικής, Τηλεφωνικό Κέντρο 210-3495000
500ml
Μερίδες ανά συσκευασία
500ml
