Here is Product Details Sticky Short Info
LIFE | Ice Tea Ροδάκινο 0% Ζάχαρη 500ml
14
Μόνο
14
57
Life Tsai Κεϋλάνης με Ροδάκινο χωρίς ζάχαρη. Με τη μέθοδο εκχύλισης Real Brew επιτυγχάνοντας τη δυνατή γεύση, το πλούσιο άρωμα και την απόλυτη γευστική εμπειρία του αυθεντικού τσαγιού.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 9kJ |
| Ενέργεια kcal | 2kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0.4g |
| Σάκχαρα | 0.2g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 9kJ |
| Ενέργεια kcal | 2kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0.4g |
| Σάκχαρα | 0.2g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | |
| Αλάτι | 0g |
Αφέψημα μαύρου τσαγιού Κεϋλάνης (νερό, μαύρο τσάι Κεϋλάνης), φυσικός χυμός ροδάκινο από συμπυκνωμένο χυμό (3%), ρυθμιστές οξύτητας: κιτρικό και μηλικό οξύ, αφέψημα στέβιας (νερό, φύλλα στέβιας), αρωματική ύλη, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, γλυκαντικό: σουκραλόζη.
Συστατικά
Αφέψημα μαύρου τσαγιού Κεϋλάνης (νερό, μαύρο τσάι Κεϋλάνης), φυσικός χυμός ροδάκινο από συμπυκνωμένο χυμό (3%), ρυθμιστές οξύτητας: κιτρικό και μηλικό οξύ, αφέψημα στέβιας (νερό, φύλλα στέβιας), αρωματική ύλη, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, γλυκαντικό: σουκραλόζη.
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε. 23ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 14565, Αγ.Στέφανος Αττικής, Τηλεφωνικό Κέντρο 210-3495000
Πληροφορίες προμηθευτή
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε. 23ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 14565, Αγ.Στέφανος Αττικής, Τηλεφωνικό Κέντρο 210-3495000
500ml
Μερίδες ανά συσκευασία
500ml
