Here is Product Details Sticky Short Info
ARIZONA | Ice Tea Ροδάκινο 450ml
04
04
37
Aπό εξαιρετικές ποικιλίες μαύρου τσαγιού με αντιοξειδωτικές, αποτοξινωτικές και χαλαρωτικές ιδιότητες.Ιδανικό ρόφημα μετά από μια έντονη και κουραστική ημέρα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | |
| Ενέργεια kcal | 30kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.0g |
| Υδατάνθρακες | 8.0g |
| Σάκχαρα | 8.0g |
| Πρωτεΐνες | 0.0g |
| Αλάτι | 0.042g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | |
| Ενέργεια kcal | 30kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.0g |
| Υδατάνθρακες | 8.0g |
| Σάκχαρα | 8.0g |
| Πρωτεΐνες | 0.0g |
| Αλάτι | 0.042g |
Νερό, ζάχαρη, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, εκχύλισμα μαύρου τσαγιού , φυσικό άρωμα.
Συστατικά
Νερό, ζάχαρη, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, εκχύλισμα μαύρου τσαγιού , φυσικό άρωμα.
Premium Brands Ltd : Γραμμή Καταναλωτή: +302106839800, info@pbrands.gr, Κονίτσης 3-5 Μαρούσι
Πληροφορίες προμηθευτή
Premium Brands Ltd : Γραμμή Καταναλωτή: +302106839800, info@pbrands.gr, Κονίτσης 3-5 Μαρούσι
450ml
Μερίδες ανά συσκευασία
450ml
