Here is Product Details Sticky Short Info
BOLERO | Στιγμιαίο Ρόφημα Ice Tea Μαύρο Τσάι Λεμόνι 8g
75
75
63
Στιγμιαίο αρωματισμένο ποτό λεμόνι με εκχύλισμα μαύρου τσαγιού με γλυκαντικές ύλες.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 5kJ |
| Ενέργεια kcal | 1kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0g |
| Βιταμίνη C | 6mg |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 5kJ |
| Ενέργεια kcal | 1kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0g |
| Βιταμίνη C | 6mg |
Oξέα: κιτρικό οξύ, μηλικό οξύ, Διογκοτικός παράγοντας:Ίνες ινουλίνης, Αρώματα: φυσικές αρωματικές ύλες, γλυκαντικές ύλες: ακεσουλφάμη Κ, σουκραλόζη, γλυκοζίτες στεβιόλης (εκχύλισμα στέβιας) Ρυθμιστής οξύτητας: κιτρικά άλατα νατρίου, Αντισυσσωματικός παράγοντας: φωσφορικά άλατα του ασβεστίου, Πηκτωματογόνοι παράγοντες: κόμμι γκουάρ, αραβικό κόμμι (ακακίας), Ασκορβικό οξύ (βιταμίνη C).
Συστατικά
Oξέα: κιτρικό οξύ, μηλικό οξύ, Διογκοτικός παράγοντας:Ίνες ινουλίνης, Αρώματα: φυσικές αρωματικές ύλες, γλυκαντικές ύλες: ακεσουλφάμη Κ, σουκραλόζη, γλυκοζίτες στεβιόλης (εκχύλισμα στέβιας) Ρυθμιστής οξύτητας: κιτρικά άλατα νατρίου, Αντισυσσωματικός παράγοντας: φωσφορικά άλατα του ασβεστίου, Πηκτωματογόνοι παράγοντες: κόμμι γκουάρ, αραβικό κόμμι (ακακίας), Ασκορβικό οξύ (βιταμίνη C).
Bolero | Λεωφ. Μαραθώνος 33, Νέα Μάκρη, Ελλάδα | Τ: 21 0300 7020 | E: hello@bolerodrinks.gr
Πληροφορίες προμηθευτή
Bolero | Λεωφ. Μαραθώνος 33, Νέα Μάκρη, Ελλάδα | Τ: 21 0300 7020 | E: hello@bolerodrinks.gr

