Here is Product Details Sticky Short Info
ΕΨΑ | ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΜΠΛΕ ΧΩΡΙΣ ΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 232 ML
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Πορτοκαλάδα χωρίς ανθρακικό.
- Το προϊόν είναι ανακυκλώσιμο
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 20kj |
| Ενέργεια kcal | 4,7kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11,8g |
| Σάκχαρα | 11,8g |
| Πρωτεΐνες | |
| Αλάτι | g |
| Εδώδιμες ίνες | 0g |
| Νάτριο | 0,0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 20kj |
| Ενέργεια kcal | 4,7kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11,8g |
| Σάκχαρα | 11,8g |
| Πρωτεΐνες | |
| Αλάτι | g |
| Εδώδιμες ίνες | 0g |
| Νάτριο | 0,0g |
Νερό, χυμός πορτοκαλιού 28% από συμπυκνωμένο χυμό , οσογλυκόζη, ζάχαρη, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, συντηρητικό: σορβικό κάλιο, δικορβανικο διμεθύλιο, αντιοξειδωτικο: ασκορβικό οξύ, φυσικές αρωματικές ύλες.
Συστατικά
Νερό, χυμός πορτοκαλιού 28% από συμπυκνωμένο χυμό , οσογλυκόζη, ζάχαρη, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, συντηρητικό: σορβικό κάλιο, δικορβανικο διμεθύλιο, αντιοξειδωτικο: ασκορβικό οξύ, φυσικές αρωματικές ύλες.
Διατηρείται σε μέρος δροσερό
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Διατηρείται σε μέρος δροσερό
ΕΨΑ Α.Ε., Αγριά βόλος 37300
Πληροφορίες προμηθευτή
ΕΨΑ Α.Ε., Αγριά βόλος 37300
1
Μερίδες ανά συσκευασία
1

