Here is Product Details Sticky Short Info
FANTA | Πορτοκαλάδα Φιάλη 500ml
22
22
11
Η Πορτοκαλάδα Fanta με 30% λιγότερη ζάχαρη και 20% χυμό πορτοκαλιού είναι μοναδική! Η υπέροχη φρουτένια γεύση της, μαζί με τις αμέτρητες μπουρμπουλήθρες, κάνουν την κάθε στιγμή με την παρέα ακόμα πιο έντονη!
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 142kJ |
| Ενέργεια kcal | 33kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 8g |
| Σάκχαρα | 8g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0.02g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 142kJ |
| Ενέργεια kcal | 33kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 8g |
| Σάκχαρα | 8g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0.02g |
Νερό, χυμός πορτοκαλιού (20%), από συμπυκνωμένο χυμό, φυσικές ζαχαρούχες γλυκαντικές: Ζάχαρη/Ισογλυκόζη, διοξείδιο άνθρακα, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, συντηρητικό: σορβικό κάλιο, φυσικές αρωματικές ύλες πορτοκαλιού, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, σταθεροποιητής: κόμμι χαρουπιών.
Συστατικά
Νερό, χυμός πορτοκαλιού (20%), από συμπυκνωμένο χυμό, φυσικές ζαχαρούχες γλυκαντικές: Ζάχαρη/Ισογλυκόζη, διοξείδιο άνθρακα, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, συντηρητικό: σορβικό κάλιο, φυσικές αρωματικές ύλες πορτοκαλιού, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, σταθεροποιητής: κόμμι χαρουπιών.
Φυλάσσεται σε καθαρό και δροσερό μέρος, μακριά από την απευθείας έκθεση στον ήλιο.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Φυλάσσεται σε καθαρό και δροσερό μέρος, μακριά από την απευθείας έκθεση στον ήλιο.
COCA-COLA HBC GREECE S.A.I.C., Λεωφ. Κηφισίας 60, Μαρούσι 151 25, Τηλέφωνο: 21 0638 1700
Πληροφορίες προμηθευτή
COCA-COLA HBC GREECE S.A.I.C., Λεωφ. Κηφισίας 60, Μαρούσι 151 25, Τηλέφωνο: 21 0638 1700
500ml
Μερίδες ανά συσκευασία
500ml



