FANTA | Πορτοκαλάδα Κόκκινη Κουτί 6x330ml
Η Fanta Πορτοκαλάδα είναι ένα λαχταριστό και γευστικό ανθρακούχο αναψυκτικό που εκπλήσσει με την έντονη και δροσιστική γεύση του από πορτοκάλι.
Αυτό το ανθρακούχο αναψυκτικό με γεύση φρούτων που περιέχει 20% φρουτοχυμό, χαρίζει μια έντονη αίσθηση στο στόμα με τις φυσαλίδες και διεγείρει φυσικά τις αισθήσεις.
Η Fanta είναι ένα δροσιστικό αναψυκτικό, πάντα σε ετοιμότητα, όπου και όποτε χρειάζεσαι αυτή τη λιχουδιά ή για να επιβραβεύσεις τον εαυτό σου.
Η Fanta Πορτοκαλάδα είναι γεμάτη διάθεση για παιχνίδι και ο ιδανικός συνδυασμός για σνακ, σχεδιασμένη για να μοιράζεται μεταξύ ανθρώπων με ελεύθερο πνεύμα. Πρόσθεσε τη Fanta Πορτοκαλάδα στη λίστα αγορών σου, άραξε, πιες και απόλαυσε.
Η Fanta Πορτοκαλάδα, με μόνο ζωντανά χρώματα και φυσικά αρώματα, σερβίρεται παγωμένη για μέγιστη απόλαυση.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 142kJ |
| Ενέργεια kcal | 33kcal |
| Συνολικά λιπαρά | - |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | - |
| Υδατάνθρακες | 8g |
| Σάκχαρα | 8g |
| Πρωτεΐνες | - |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.02g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 142kJ |
| Ενέργεια kcal | 33kcal |
| Συνολικά λιπαρά | - |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | - |
| Υδατάνθρακες | 8g |
| Σάκχαρα | 8g |
| Πρωτεΐνες | - |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.02g |


