Here is Product Details Sticky Short Info
ΒΙΚΟΣ | Πορτοκαλάδα Στέβια με Ανθρακικό Φιάλη 330ml
Το προϊόν είναι προσωρινά μη διαθέσιμο
Αεριούχος πορτοκαλάδα. Με λίγες θερμίδες. Χωρίς προσθήκη ζάχαρης. Περιέχει φυσικά σάκχαρα. Με γλυκαντικά.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 43kj |
| Ενέργεια kcal | 10kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2,2g |
| Σάκχαρα | 1,7g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 43kj |
| Ενέργεια kcal | 10kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2,2g |
| Σάκχαρα | 1,7g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Nερό, χυμός πορτοκαλιού 20% από συμπυκνωμένο χυμό, διοξείδιο του άνθρακα , μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, συντηρητικά: σορβικό κάλιο και πυροκαρβονικό διμεθύλιο, γλυκαντικά: σουκραλόζη και γλυκοζίτες στεβιόλης, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, σταθεροποιητές: αραβικό κόμμι, κόμμι χαρουπιών και εστέρες γλυκερόλης με κολοφώνιο ξύλου, φυσική αρωματική ύλη πορτοκαλιού με άλλη φυσική αρωματική ύλη, χρωστική: β-καροτένιο.
Συστατικά
Nερό, χυμός πορτοκαλιού 20% από συμπυκνωμένο χυμό, διοξείδιο του άνθρακα , μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, συντηρητικά: σορβικό κάλιο και πυροκαρβονικό διμεθύλιο, γλυκαντικά: σουκραλόζη και γλυκοζίτες στεβιόλης, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, σταθεροποιητές: αραβικό κόμμι, κόμμι χαρουπιών και εστέρες γλυκερόλης με κολοφώνιο ξύλου, φυσική αρωματική ύλη πορτοκαλιού με άλλη φυσική αρωματική ύλη, χρωστική: β-καροτένιο.
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Ηπειρωτική Βιομηχανία Εμφιαλώσεων Α.Ε., Καλπάκι Ιωάννινα, τηλ.: 26510 61951.
Πληροφορίες προμηθευτή
Ηπειρωτική Βιομηχανία Εμφιαλώσεων Α.Ε., Καλπάκι Ιωάννινα, τηλ.: 26510 61951.
330ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
330ml.
