Here is Product Details Sticky Short Info
ΕΨΑ | Πορτοκαλάδα με Ανθρακικό 330ml 5+1 Δώρο
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Η Διαχρονική – Κλασική Πορτοκαλάδα της ΕΨΑ. Φτιαγμένη με τη συνταγή ενός αιώνα, με μεράκι, από φρέσκα ζουμερά πορτοκάλια, χωρίς χρωστικές, αλλά με άρωμα και πλούσια γεύση, η Πορτοκαλάδα της ΕΨΑ ενσωματώνει την τέλεια ισορροπία παράδοσης και καινοτομίας.
Είτε την απολαμβάνεις στην παραλία, είτε στην επιστροφή για το σπίτι, η Πορτοκαλάδα είναι η κατάλληλη επιλογή για εσένα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 207kJ |
| Ενέργεια kcal | 49kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 12.2g |
| Σάκχαρα | 11.8g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 207kJ |
| Ενέργεια kcal | 49kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 12.2g |
| Σάκχαρα | 11.8g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0g |
Ανθρακωμένο Νερό, Χυμός Πορτοκαλιού 20% (από συμπυκνωμένο χυμό), Ζάχαρη, Μέσο Οξίνισης: Κιτρικό Οξύ, Φυσικές Αρωματικές Ύλες, Συντηρητικό: Σορβικό Κάλιο, Σταθεροποιητής: Κόμμι Χαρουπιών, Αντιοξειδωτικό: Ασκορβικό Οξύ.
Συστατικά
Ανθρακωμένο Νερό, Χυμός Πορτοκαλιού 20% (από συμπυκνωμένο χυμό), Ζάχαρη, Μέσο Οξίνισης: Κιτρικό Οξύ, Φυσικές Αρωματικές Ύλες, Συντηρητικό: Σορβικό Κάλιο, Σταθεροποιητής: Κόμμι Χαρουπιών, Αντιοξειδωτικό: Ασκορβικό Οξύ.
ΕΨΑ Α.Ε. | Αγριά, Βόλος 37300, Μαγνησία, Ελλάδα | Τ: 24280 91901 | E: info@epsa.gr
Πληροφορίες προμηθευτή
ΕΨΑ Α.Ε. | Αγριά, Βόλος 37300, Μαγνησία, Ελλάδα | Τ: 24280 91901 | E: info@epsa.gr
