Here is Product Details Sticky Short Info
ΛΟΥΞ | Αναψυκτικό Πορτοκάλι Μανταρίνι Λεμόνι 330ml
09
09
69
Μια νέα απολαυστική και δροσερή γεύση με χυμό εσπεριδοειδών. Η γλυκύτητα του πορτοκαλιού, η δροσιά του λεμονιού και το ξεχωριστό άρωμα του μανταρινιού ενώνονται, συνθέτοντας μια μοναδική απόλαυση.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 205kj |
| Ενέργεια kcal | 49kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 12g |
| Σάκχαρα | 12g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | |
| Εδώδιμες ίνες | 0g |
| Νάτριο | 0,01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 205kj |
| Ενέργεια kcal | 49kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 12g |
| Σάκχαρα | 12g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | |
| Εδώδιμες ίνες | 0g |
| Νάτριο | 0,01g |
Νερό, φυσικός χυμός πορτοκαλιού - μανταρινιού - λεμονιού, φυσικές ζαχαρούχες γλυκαντικές ύλες (ζάχαρη/ισογλυκόζη), διοξείδιο του άνθρακα, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, αιθέρια έλαια μανταρινιού, αρωματικές ύλες, συντηρητικά: σορβικό κάλιο - βενζοϊκό νάτριο, σταθεροποιητής: κόμμι χαρουπιού.
Συστατικά
Νερό, φυσικός χυμός πορτοκαλιού - μανταρινιού - λεμονιού, φυσικές ζαχαρούχες γλυκαντικές ύλες (ζάχαρη/ισογλυκόζη), διοξείδιο του άνθρακα, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ, αιθέρια έλαια μανταρινιού, αρωματικές ύλες, συντηρητικά: σορβικό κάλιο - βενζοϊκό νάτριο, σταθεροποιητής: κόμμι χαρουπιού.
Λουξ Μαρλαφέκας ΑΒΕΕ, Κεφαλόβρυσο Σαραβαλίου Πατρών, 265 00, www.loux.gr, info@loux.gr, 80 11 12 5689
Πληροφορίες προμηθευτή
Λουξ Μαρλαφέκας ΑΒΕΕ, Κεφαλόβρυσο Σαραβαλίου Πατρών, 265 00, www.loux.gr, info@loux.gr, 80 11 12 5689
