Here is Product Details Sticky Short Info
FRUIT FOR SNACK | Αποξηραμένα Φρούτα Παπάγια 200g
65
65
13
Η παπάγια περιέχει μεγάλη ποσότητα βιταμίνης C (από τα πολυτιμότερα φυσικά αντιοξειδωτικά), ενώ παράλληλα το φυλικό οξύ που περιέχει ελαχιστοποιεί τις πιθανότητες δυσπαλασιών και βοηθά στην πρόληψη πολλών μορφών καρκίνου.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 1484kj |
| Ενέργεια kcal | 349kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 1,1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,2g |
| εκ των οποίων trans λιπαρά | 0,0g |
| Υδατάνθρακες | 84,2g |
| Σάκχαρα | 54,3g |
| Πρωτεΐνες | 0,7g |
| Αλάτι | 0,3g |
| Εδώδιμες ίνες | 2,5g |
| Νάτριο | 0,12g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 1484kj |
| Ενέργεια kcal | 349kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 1,1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,2g |
| εκ των οποίων trans λιπαρά | 0,0g |
| Υδατάνθρακες | 84,2g |
| Σάκχαρα | 54,3g |
| Πρωτεΐνες | 0,7g |
| Αλάτι | 0,3g |
| Εδώδιμες ίνες | 2,5g |
| Νάτριο | 0,12g |
Αποξηραμένη παπάγια, ζάχαρη, συντηρητικά: διοξείδιο του θείου. Περιέχει θειώδη άλατα. Μπορεί να περιέχει ίχνη και άλλων φρούτων.
Συστατικά
Αποξηραμένη παπάγια, ζάχαρη, συντηρητικά: διοξείδιο του θείου. Περιέχει θειώδη άλατα. Μπορεί να περιέχει ίχνη και άλλων φρούτων.
Περιέχει: Διοξείδιο του θείου ή Θειώδεις ενώσεις
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Διοξείδιο του θείου ή Θειώδεις ενώσεις
Φυλάσσεται σε μέρος δροσερό και σκιερό.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Φυλάσσεται σε μέρος δροσερό και σκιερό.
ΣΔΟΥΚΟΣ Α.Ε., ΒΙ.ΠΕ. Ιωάννινα 45 500, Ιωαννίνων , τηλ: 26510 85160
Πληροφορίες προμηθευτή
ΣΔΟΥΚΟΣ Α.Ε., ΒΙ.ΠΕ. Ιωάννινα 45 500, Ιωαννίνων , τηλ: 26510 85160

