Here is Product Details Sticky Short Info
VIVA FRESH | Φυσικός Χυμός 9 Φρούτα 250ml 5+1 Δώρο
4
4
60
Με 100% φυσικά φρούτα και εμπλουτισμένος με πολύτιμες βιταμίνες, υποστηρίζει το σώμα και το πνεύμα σου σε κάθε σου βήμα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Αλάτι | 0g |
| Ενέργεια kj | 206kJ |
| Ενέργεια kcal | 49kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Σάκχαρα | 11g |
| Πρωτεΐνες | <0.5g |
| Εδώδιμες ίνες | 0.5g |
| Βιταμίνη E | 2.4mg |
| Βιταμίνη C | 16mg |
| Θειαμίνη | 0.22mg |
| Ριβοφλαβίνη | 0.28mg |
| Βιταμίνη Β6 | 0.28mg |
| Νιασίνη | 3.2mg |
| Φολικό οξύ | 40μg |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Αλάτι | 0g |
| Ενέργεια kj | 206kJ |
| Ενέργεια kcal | 49kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Σάκχαρα | 11g |
| Πρωτεΐνες | <0.5g |
| Εδώδιμες ίνες | 0.5g |
| Βιταμίνη E | 2.4mg |
| Βιταμίνη C | 16mg |
| Θειαμίνη | 0.22mg |
| Ριβοφλαβίνη | 0.28mg |
| Βιταμίνη Β6 | 0.28mg |
| Νιασίνη | 3.2mg |
| Φολικό οξύ | 40μg |
Χυμοί από συμπυκνωμένους χυμούς και πολτούς (μήλου, ροδάκινου, σταφυλιού, πορτοκαλιού, μάνγκο, πάσιον, ανανά, βερίκοκου, ακτινιδίου ) και Bιταμίνες (Ε, C, Θειαμίνη, Ριβοφλαβίνη, B6, Nιασίνη, Φολικό οξύ). Χωρίς πρόσθετα σάκχαρα, περιέχει φυσικά σάκχαρα.
Συστατικά
Χυμοί από συμπυκνωμένους χυμούς και πολτούς (μήλου, ροδάκινου, σταφυλιού, πορτοκαλιού, μάνγκο, πάσιον, ανανά, βερίκοκου, ακτινιδίου ) και Bιταμίνες (Ε, C, Θειαμίνη, Ριβοφλαβίνη, B6, Nιασίνη, Φολικό οξύ). Χωρίς πρόσθετα σάκχαρα, περιέχει φυσικά σάκχαρα.
Διατηρείται σε δροσερό και σκιερό μέρος. Μετά το άνοιγμα να διατηρείται στο ψυγείο για 3 ημέρες.
Συνθήκες διατήρησης
Διατηρείται σε δροσερό και σκιερό μέρος. Μετά το άνοιγμα να διατηρείται στο ψυγείο για 3 ημέρες.
Ελληνικοί Χυμοί ΑΕΒΕ | Βιομηχανική Περιοχή Λάρισα, Ελλάδα | Τ: +30 2410 541541
Πληροφορίες προμηθευτή
Ελληνικοί Χυμοί ΑΕΒΕ | Βιομηχανική Περιοχή Λάρισα, Ελλάδα | Τ: +30 2410 541541


