Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ | Χυμός Νέκταρ Ανανά 1lt
19
19
19
Νέκταρ Ανανάς από συμπυκνωμένο χυμό.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 222kJ |
| Ενέργεια kcal | 52kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 12g |
| Σάκχαρα | 12g |
| Πρωτεΐνες | 0.3g |
| Εδώδιμες ίνες | 0.4g |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 222kJ |
| Ενέργεια kcal | 52kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 12g |
| Σάκχαρα | 12g |
| Πρωτεΐνες | 0.3g |
| Εδώδιμες ίνες | 0.4g |
| Αλάτι | 0g |
Χυμός ανανά από συμπυκνωμένο χυμό (80%), νερό, ζάχαρη, ρυθμιστής οξύτητας: κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ.
Συστατικά
Χυμός ανανά από συμπυκνωμένο χυμό (80%), νερό, ζάχαρη, ρυθμιστής οξύτητας: κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ.
Ανακινήστε καλα πριν τη χρήση.
Οδηγίες χρήσης
Ανακινήστε καλα πριν τη χρήση.
Μετά το άνοιγμα φυλάξτε το στο ψυγείο μέχρι 3 ημέρες.
Συνθήκες διατήρησης
Μετά το άνοιγμα φυλάξτε το στο ψυγείο μέχρι 3 ημέρες.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
~5
Μερίδες ανά συσκευασία
~5



