Here is Product Details Sticky Short Info
VOREIA | Μπύρα India Pale Φιάλη 330ml
82
Με αγορές αξίας 5€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 67 AB Plus πόντους
Από 13/5/2026 έως 27/5/2026
82
91
Μια μπύρα με γενναίες προσθήκες αμερικάνικου λυκίσκου και τρία είδη βύνης, που… προσδίδουν έντονα αρώματα εσπεριδοειδών και κωνοφόρων, κεχριμπαρένιο χρώμα και γλυκόπικρη γεύση, με την καραμέλα να μπλέκεται σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι με το λυκίσκο, δημιουργώντας ένα ακαταμάχητα αρμονικό αποτέλεσμα. Απλά εντυπωσιακή!
Χρώμα: Κεχριμπαρένιο με πλούσιο μπεζ αφρό.
Γευστικοί συνδυασμοί: Κρεατικά (μοσχάρι, αρνί), πικάντικα μπαχαρικά (curry, chili)), έντονα τυριά (blue cheese), γλυκά (κέικ καρότο, crème brûlée).
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 183kJ |
| Ενέργεια kcal | 44kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 1.8g |
| Σάκχαρα | <0.5g |
| Πρωτεΐνες | 0.7g |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 183kJ |
| Ενέργεια kcal | 44kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 1.8g |
| Σάκχαρα | <0.5g |
| Πρωτεΐνες | 0.7g |
| Αλάτι | 0g |
PT Beverage World Limited & SIA EE | Αττικής 55, Βριλήσσια 152 38 | Τ: 21 0685 7521
Πληροφορίες προμηθευτή
PT Beverage World Limited & SIA EE | Αττικής 55, Βριλήσσια 152 38 | Τ: 21 0685 7521
